Windows 10 Creators Update – kolejne przecieki

Windows 10 creators update

Creators Update to kolejna duża aktualizacja Windows 10, która wprowadzi sporo nowych funkcji i pomniejszych nowości. Microsoft nie podał dokładnej daty debiutu. Zamiast tego poinformował, że finalna wersja ukaże się wiosną.

Serwis MS Power User, powołując się na własne źródła zaznajomione ze sprawą wyjaśnia, że Creators Update ukaże się w kwietniu bieżącego roku. Finalna wersja zostanie oznaczona numerem 1704, a nie 1703, jak początkowo spekulowano. Warto dodać, że pierwsze dwie cyfry oznaczają rok, a kolejne miesiąc wydania.

Podobnie jak w przypadku Anniversary Update, także i ta będzie udostępniana falami, by zapewnić stabilne działanie serwerów. Użytkownicy będą mogli jednak manualnie wymusić instalację aktualizacji.

MS Power User podaje, że Microsoft jest obecnie w fazie finalizacji aktualizacji. Nowe funkcje powinny być ukończone do połowy stycznia. Kolejne miesiące zostaną spożytkowane na poprawki błędów.

Co ciekawe, gigant z Redmond powoli przygotowuje się do prac nad kolejną dużą aktualizacją – Redstone 3. Ta ma się rzekomo ukazać pod koniec 2017 roku, jednak data ta nie jest pewna.

Źródło: MS Power User via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *