Windows 7 oficjalnie ukończony

Windows 7

Systemy operacyjne Windows 7 i Windows Server 2008 R2 zostały oficjalnie ukończone. Microsoft poinformował, że obydwa produkty uzyskały status RTM i wkrótce trafią do partnerów i integratorów OEM.

Finalna kompilacja oznaczona jest numerem 7600. Warto przypomnieć, że edycja RC oznaczona była jako 7100 natomiast beta 7000. Microsoft informuje, że najnowszy Windows powstał z zaangażowaniem całego przemysłu komputerowego. System był testowany przez największą grupę entuzjastów i beta-testerów w historii. Zaczęło się od przedwstępnej wersji beta która w październiku 2008 trafiła do kilku tysięcy programistów. Później w styczniu 2009 udostępniono publiczną betę. Ostatnim krokiem testów była edycja Release Candidate która została pobrana i zainstalowana przez miliony użytkowników z całego świata.

11 thoughts on “Windows 7 oficjalnie ukończony

  1. Oczywiscie ze da sie zrobic update do wersji 7600, wystarczy tylko skopiowac cala zawartosc plytki instalacyjnej wersji 7600 na dysk, odnalesc plik cversion.ini w folderze sources i zmienic wartosc MinClient na powiedzmy 7100 i zapisac. Nastepnie odpalic instalacje z dysku.

  2. Ok, odpowiedzi na pytania: 1)Nie nie przeniesiecie swojej wersji 7100 na 7600, ponieważ jest zbyt dużo zmian w jądrze systemu oraz jest to wersja finalna co za tym idzie płatna. 2) Wersja RTM nie jest aktywna do określonej daty tylko w nieskończoność (byćmoże do końca świata czyli do 2012 roku xD). I tak przy okazji ta wersja która pojawiła się na torrentach jest wersją RTM, ale uwaga!!! Trzeba sprawdzać wszystkie sumy kontrolne obrazu .iso, a najlepiej kupić za 2 miesiące oryginalną wersję =P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *