AVG Internet Security

Nazwa: AVG Internet Security
Wersja: 22

Produkt AVG Internet Security zapewnia wielowarstwową ochronę w każdej sytuacji, co oznacza, że nie musisz się martwić kradzieżą danych osobowych, wirusami ani niebezpiecznymi stronami internetowymi.

Zapora systemu AVG chroni Cię przed szkodliwymi atakami, sprawdzając komunikację na wszystkich portach sieciowych. Rozpoznaje wszystkie próby włamania się do systemu i natychmiast je blokuje, zapewniając bezpieczeństwo Twojego komputera i Twoich prywatnych danych.

AVG Identity Protection stanowi zewnętrzną warstwę zabezpieczającą zapewniającą bezpieczeństwo Twoich danych osobowych dzięki ochronie haseł, numerów kart kredytowych i innych cennych informacji. Wykorzystuje on najnowsze technologie behawioralne do identyfikowania oprogramowania, które zachowuje się nietypowo i mogłoby wyrządzić szkody w Twoim systemie. Po wykryciu takiego zagrożenia, AVG IDP natychmiast zatrzymuje jego działanie.

AVG Antispam sprawdza wszystkie przychodzące wiadomości e-mail i oznacza te niechciane jako spam, chroniąc Cię przed oszustwami internetowymi. System AVG  teraz współpracuje również z programem Microsoft Outlook, umieszczając w nim specjalny pasek narzędzi, który chroni Twoją skrzynkę pocztową przed zaśmieceniem.

Składnik Ochrona Sieci AVG pozwala na pobieranie, współdzielenie i wymianę plików bez ryzyka infekcji dzięki sprawdzaniu wszystkich plików zarówno przez silnik skanujący systemu AVG, jak i przez technologię LinkScanner. Ochrona działa również podczas wymiany plików za pomocą programów ICQ, MSN i Yahoo! Instant Messenger.

Ochrona sieci społecznościowych AVG to nowość dostępna jedynie w systemie AVG. Linki udostępniane w serwisach Facebook są automatycznie sprawdzane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zapewniasz bezpieczeństwo sobie i swoim znajomym. Ochrona sieci społecznościowych jest aktywowana zaraz po instalacji systemu AVG – nie ma potrzeby dostosowywania żadnych ustawień konta ani aplikacji. Skanowanie w systemie AVG jest przeprowadzane 3 razy szybciej niż w poprzednich wersjach. Inteligentny skaner AVG pracuje, gdy przebywasz z dala od komputera. Kiedy wracasz, przełącza się w tryb niskiego priorytetu. Inteligentne skanowanie AVG nie będzie Ci przeszkadzać ani w pracy, ani w zabawie. Skanowanie odbywa się w trybie wysokiego priorytetu, gdy przebywasz z dala od komputera, i przełącza się w tryb niskiego priorytetu (który minimalizuje zużycie zasobów systemowych), za każdym razem, gdy poruszysz myszą lub naciśniesz dowolny klawisz na klawiaturze. Skany są również przeprowadzane dużo szybciej, ponieważ Inteligentny skaner AVG nie traci czasu na skanowanie zaufanych plików, które zostały uznane za bezpieczne.

Pobierz: AVG Internet Security

Kup: AVG Internet Security

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *