Nowy Skype 4.2 Beta dla Windows

Ukazała się kolejna wersja Beta komunikatora Skype dla Windows. Najnowsza wersja 4.2 przynosi wiele zmian, wśród nich powrót przekierowania rozmów oraz Skype Access, czyli funkcja dostępna do tej pory wyłącznie dla użytkowników Maca.

Skype Access to technologia która umożliwia korzystanie z sieci punktów dostępowych WiFi. Użytkownik może połączyć się z jednym z 100 000 hot spotów na całym świecie, a opłaty za minutę połączenia pobierane będą bezpośrednio ze środków na koncie Skype. Powrót funkcji Przekierowanie połączeń z pewnością przypadnie do gustu małym przedsiębiorstwom. Funkcja ta pozwala przekierowywać połączenia przychodzące do innych użytkowników Skype oraz za niewielką opłata na inne numery stacjonarne bądź komórkowe.

SkypeBeta-PasekW7
Integracja Skype z Windows 7

Skype 4.2 Beta zawiera szereg usprawnień oraz nowe narzędzie do poprawy jakości połączeń. Komunikator jeszcze lepiej współpracuje z paskiem zadań i zasobnikiem systemowym w Windows 7, a pierwszy kontakt nowych użytkowników z programem jest jeszcze łatwiejszy. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę gdzie dostępna jest najnowsza Beta.

Źródło: Skype

One thought on “Nowy Skype 4.2 Beta dla Windows

  1. Witam serdecznie. Chciałbym dodać przycisk SKYPE w zakładce KONTAKT na mojej stronie internetowej abym pokazywał moim klientom że jestem dostępny w sieci lub też nie. Próbuję wg. instrukcji – tzn. włączam firmowego SKYPEa na status aktywny, wpisuję nazwę aby sprawdzić czy przycisk funkcjonuje prawidłowo i okazuje się że nie. Jaką wersję SKYPE mam ściągnąć aby wybrany przeze mnie PRZYCISK funkcjonował tak jak potrzeba.
    Co mam zrobić i w jakiej kolejności – Proszę o dokładne instrukcje.
    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *