Kaspersky Internet Security

Nazwa: Kaspersky Internet Security
Wersja: 2021

W nowych produktach Kaspersky Lab zastosowano technologię “Automatyczne zapobieganie exploitom”, która dba o bezpieczeństwo aplikacji potencjalnie podatnych na ataki. Ponadto, łatwa w użyciu funkcja “Bezpieczne pieniądze” zapewni użytkownikom nowej wersji oprogramowania Kaspersky Internet Security pełną ochronę podczas dokonywania zakupów oraz transakcji bankowych online. Oba produkty są w pełni kompatybilne z systemem operacyjnym Windows 8, skutecznie chroniąc aplikacje i dane użytkowników korzystających zarówno z klasycznego, jak i nowego, dostosowanego do ekranów dotykowych interfejsu.

Kaspersky Internet Security 2021 oraz Kaspersky Anti-Virus 2021 zostały wyposażone w nowy silnik antywirusowy, który oferuje lepsze wykrywanie wszystkich rodzajów szkodliwych programów, łącznie tymi z najbardziej złożonymi. W szczególności, wprowadzono specjalne metody zapewniające lepsze zwalczanie złożonych i ukierunkowanych zagrożeń poprzez neutralizowanie prób zaszycia szkodliwego kodu w podstawowych procesach systemowych. Jednocześnie, dzięki przeniesieniu części baz danych do chmury Kaspersky Security Network, nowe produkty uaktualniają się znacznie szybciej i obciążają łącze internetowe w mniejszym stopniu.

Klawiatura wirtualna, stworzona w celu ochrony najbardziej poufnych danych przed keyloggerami podczas korzystania z trybu „Bezpieczne pieniądze”, została wsparta technologią o nazwie „Bezpieczne wprowadzanie informacji”, która wykorzystuje specjalny sterownik dla klawiatury podłączonej do komputera, uniemożliwiający szkodliwemu oprogramowaniu rejestrowanie wprowadzanych znaków. W celu zapewnienia jeszcze skuteczniejszej ochrony przed stronami phishingowymi oba nowe produkty posiadają teraz uaktualniony moduł antyphishingowy, który oferuje automatyczne aktualizacje oraz udoskonalone wykrywanie heurystyczne stron internetowych, za pomocą których cyberprzestępcy próbują kraść hasła i inne cenne dane. Kaspersky Internet Security 2021 zawiera również nowy silnik antyspamowy, zapewniając niezawodne wykrywanie niechcianych wiadomości w poczcie e-mail.

Kaspersky Internet Security 2021 oraz Kaspersky Anti-Virus 2021 są w pełni kompatybilne z nowym systemem operacyjnym firmy Microsoft – Windows 8. Kaspersky Lab oferuje pełną ochronę dla użytkowników systemu Windows 8, zapewniając zwiększone bezpieczeństwo aplikacjom oraz nowy interfejs dostosowany do ekranów dotykowych, jak również obsługę wszystkich nowych funkcji bezpieczeństwa tego systemu operacyjnego. Nowe narzędzie Kaspersky Now umożliwi użytkownikom systemu Windows 8 szybkie sprawdzenie statusu bezpieczeństwa swojego komputera oraz uruchomienie kluczowych funkcji Kaspersky Anti-Virus oraz Kaspersky Internet Security bezpośrednio z nowego interfejsu Windows 8. Narzędzie to będzie dostępne bezpłatnie w sklepie Windows Store wraz z oficjalną premierą Windows 8.

Główne zalety Kaspersky Internet Security:

  • Nowy silnik antywirusowy zapewniający lepsze współczynniki wykrywania wszystkich rodzajów cyber-zagrożeń.
  • Unikatowa technologia “Automatyczne zapobieganie exploitom” chroni przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami wykorzystującymi luki w popularnym oprogramowaniu.
  • Uproszczony interfejs umożliwia łatwiejszą instalację, aktywację i codzienne korzystanie z produktu.
  • Lepsze działanie w kluczowych scenariuszach użytkowania oraz dłuższe działanie na baterii w komputerach przenośnych.
  • Unikatowa technologia “Bezpieczne pieniądze” skutecznie chroni pieniądze użytkowników podczas dokonywania zakupów oraz transakcji bankowych online.
  • Nowy moduł antyspamowy skutecznie blokuje niechcianą pocztę, oszczędzając czas i nerwy użytkowników.

Pobierz: Kaspersky Internet Security

Sprawdź w sklepie Vebo programy antywirusowe

7 thoughts on “Kaspersky Internet Security

  1. Moze i działa na windowsie 7 tylko koszmarnie spowalnia prace systemu, bez kasperskiego wszystko ładnie pieknie chodzi, szybko wczytuje strony, ping na poziomie 20ms po zainstalowaniu wszystko zwalnia ping na poziomie 120ms.

  2. Ja kupiłem kasperskiego internet securiti 2009 i zaktualizowałem do 2010 .Klucz działa i przez rok mam kasperka na windoes7 .Zresztą na opakowaniu powinna być naklejka z informacją że można BEZPŁATNIE zaktualizować wersje do 2010 .

  3. Jest na to rada, wystarczy wejść na stronke kaspersky i tam zaktualizować (bezpłatnie) do wersji 2010 i już pięknie wszystko śmiga ! Po pobraniu wersji 2010 wpisz kod aktywacyjny z poprzedniej wersji i już masz wersje 2010 która na windows 7 super działa !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *