Skype

Nazwa: Skype
Wersja: 5.9.0.123

Skype umożliwia prowadzenie darmowych rozmów głosowych między użytkownikami programu oraz płatnych rozmów z posiadaczami telefonów stacjonarnych lub komórkowych za pomocą technologii VoIP (Voice over IP), jednak po znacznie niższej cenie niż w przypadku tradycyjnej telefonii.

Oprócz tego Skype oferuje funkcje bezpośredniej wymiany informacji tekstowych za pomocą ręcznie wpisywanych wiadomości oraz przesyłu plików.

Aby zdzwonić do kogoś, kto używa Skype, wystarczy znaleźć tę osobę na liście twoich kontaktów i kliknąć na duży zielony przycisk.

Przy pomocy Skype, możesz zadzwonić do znajomych, którzy nie mają jeszcze komputera. Ta funkcja nazywa się SkypeOut i pozwala zadzwonić pod dowolny numer telefonu na całym świecie po bardzo korzystnych cenach.

Skype 5.0 dla Windows rozbudowany został o integrację z Facebookiem. Po otwarciu Skype można przeglądać najnowsze informacje o znajomych na karcie Facebook.

Program przeznaczony jest dla systemu Windows 2000, XP, Vista lub 7 w wersji 32- lub 64-bitowej (do połączeń wideo w systemie Windows 2000 potrzebny jest program DirectX 9.0).

Pobierz: Skype

One thought on “Skype

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *