uTorrent

Nazwa: uTorrent
Wersja: 3.1.3.27385

μTorrent to bardzo popularny klient BitTorrenta. Oferuje większość funkcji znanych z tego typu programów: kolejkowanie, wstrzymywanie i wznawianie połączeń, harmonogram, limitowanie prędkości wysyłania i pobierania danych, czytnik kanałów RSS, tworzenie plików Torrent, automatyczne zamykanie systemu, itd.

Aplikacja integruje się z systemem i po instalacji staje się domyślnym programem obsługującym pliki Torrent. Co ważne program nie obciąża systemu – według producenta zajmuje zwykle nie więcej niż 6MB pamięci i jego praca jest wręcz nieodczuwalna dla użytkownika. Cały μTorrent zwarty jest w jednym pliku dzięki czemu nie wymaga dużo miejsca na dysku.

Nowości w wersji 3.0
Program oferuje technologię streamingu, umożliwiając użytkownikowi odtwarzanie materiału przed kompletnym pobraniem pliku. Dzielenie się zasobami za pomocą przeciągnięcia pliku to kolejna nowość. Nie można nie wspomnieć o technologii uTorrent Remote, która pozwala na zarządzanie pobieranymi plikami z poziomu przeglądarki lub aplikacji dla Androida. Ponadto odświeżony został interfejs, pojawił się nowy chat (uChat) oraz dodano możliwość oceniania i komentowania torrentów.

Pobierz: uTorrent

2 thoughts on “uTorrent

  1. a ja mam problem z utorrentem na windows 7 ultimate 64 bit kiedy go włączam to przez pare chwil chodzi i potem system mi się cały czas zawiesza wie ktoś czego to może być winna ? proszę o pomoc .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.