Cyberlink PowerDirector

Nazwa: Cyberlink PowerDirector
Wersja: 21

PowerDirector to pierwsze oprogramowanie firmy CyberLink z silnikiem TrueVelocity, który zapewnia szybką i wydajną edycję wideo w jakości HD dla systemów 64-bitowych.

Za sprawą technologii TrueVelocity Parallel obróbka materiału wideo jest znacznie szybsza, ponieważ działania dzielone są na mniejsze części które mogą być przetwarzane przez wszystkie dostępne wątki procesora. PowerDirector potrafi korzystać z akceleracji sprzętowej karty graficznej (TrueVelocity Accelerator). Oprogramowanie wyposażone zostało w Video Enhancement Tools – pakiet narzędzi poprawiający jakość wideo, w tym skalowanie wideo SD do HD, usuwanie szumu, gładkie odtwarzanie w zwolnionym tempie, wirtualny dźwięk surround czy dostosowanie oświetlenia.

Z kolei nowy WaveEditor pozwala użytkownikom na edycję ścieżek audio z efektami i wykorzystaniem wtyczek. Warto również wspomnieć o MagicStyle Movie Wizard – gotowe szablony do których trzeba dobrać audio i wideo. Gotowe materiały wideo mogą być publikowane online (Facebook i YouTube) również w jakości HD.

Wersja testowa działa przez 30 dni od daty instalacji.

Pobierz: Cyberlink PowerDirector

Kup: Cyberlink PowerDirector

Kup: Cyberlink PowerDirector Ultra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *