CyberLink PowerDVD

Nazwa: PowerDVD
Wersja: 22

PowerDVD to znakomity odtwarzacz multimedialny, który obsługuje praktycznie wszystkie popularne formaty wideo i audio (Blu-ray, Blu-ray 3D, VideoCD, SVCD, DVD, MPEG, MP3, WAV, MOV, itd.). W najnowszej wersji odtwarzacza dodano wsparcie dla nowych formatów HD Blu-ray i 3D Blu-ray, pozwalających na oglądanie filmów w technologii trójwymiarowej. Producent poprawił zastosowanie technologii skalowania TrueTheater HD, w celu odtwarzania zawartości HD w wyższej rozdzielczości. Ponadto odtwarzacz PowerDVD wspiera akcelerację sprzętową CPU i GPU.

Program obsługuje dane zapisane na płytach, dyskach twardych, urządzeniach przenośnych (typu pendrive), smartfonach lub streamowane materiały wideo bezpośrednio z internetu. PowerDVD pozwala również na odtwarzanie plików multimedialnych zapisanych na serwerach DLNA oraz z najpopularniejszych serwisów społecznościowych – Facebook, Flickr i YouTube.

W najnowszej wersji odtwarzacza poprawiono jakość dźwięku w technologii DTS, usprawniono interfejs użytkownika a także dodano możliwość konwertowania filmów 2D na 3D dla płyt Blu-ray. Poza tym wprowadzono nową funkcję umożliwiającą strumieniowe przesyłanie danych z komputera na inne dowolne urządzenie mobilne. Pojawiły się również nowe narzędzia do do wygodnego przeglądania filmów i zdjęć (Instant View) oraz zarządzania biblioteką multimediów.

Uwaga:
Program dostępny jest w wersji próbnej i możemy go testować przez 30 dni

Pobierz: PowerDVD

Kup: PowerDVD Ultra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *