Excel

Nazwa: Word
Wersja: 2013

Excel 2013 to rozbudowany i niezwykle prosty w obsłudze arkusz kalkulacyjny. Za jego pomocą możemy tworzyć i edytować tabele, a także wykonywać różne obliczenia i analizy danych. Użytkownicy mogą można tworzyć tabele automatycznie obliczające sumy wprowadzanych wartości liczbowych, drukować czytelne zestawienia danych oraz tworzyć proste wykresy.

W Excel 2013 otrzymaliśmy zupełnie nowy wygląd. Jest schludniejszy i czytelniejszy. W dodatku został opracowany w taki sposób, aby umożliwić szybkie uzyskanie profesjonalnych rezultatów. Po uruchomieniu oprogramowania uzyskamy dostęp do szablonów budżetów, kalendarzy, formularzy oraz różnych raportów.

Pojawiła się też nowa funkcja – Szybka analiza, umożliwiająca konwertowanie danych do postaci wykresu lub tabeli w maksymalnie dwóch krokach. Oprócz tego usprawniono wypełniane całych kolumn danych poprzez wprowadzenie funkcji – Wypełnienie błyskawiczne. Użytkownicy mogą również szybciej dostosować wygląd wykresów, korzystać z wielu tabel podczas analizy danych oraz zapisywać i udostępniać pliki w trybie online.

Uwaga!
Program dostępny jest do pobrania w postaci obraz IMG. Jest to oryginalny obraz dysku, do instalacji niezbędny jest klucz produktu.

Pobierz: Excel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *