Word

Nazwa: Word
Wersja: 2013

Word 2013 służy do edytowania tekstu i ułatwia tworzenie dokumentów o profesjonalnym wyglądzie. Użytkownicy mogą w prosty sposób organizować i tworzyć dokumenty w bardziej efektywny sposób, korzystając przy tym z zaawansowanych narzędzi i dodatkowych szablonów – za pomocą których stworzymy profesjonalne ulotki, zaproszenia, kalendarze oraz inne projekty graficzne.

Word doskonale sprawdza się przy pisaniu życiorysów, blogów, listów motywacyjnych, sprawozdań, raportów czy różnych formularzy. W edytorze znajdziemy niemal wszystkie najważniejsze funkcje i narzędzia wspomagające pisanie i edycję tekstu, a także tworzenie bardziej złożonych projektów do pracy lub szkoły. Wśród nich warto wymienić między innymi możliwość tworzenia tabel, wykresów, formatowania tekstu, dodawania efektów i elementów graficznych czy sprawdzania pisowni i wyrażeń regularnych.

Word 2013 oferuje wstawianie i odtwarzanie treści multimedialnej z internetu, otwieranie i edytowanie treści pliku w formacie PDF, a także pozwala na pracę zespołową z różnymi użytkownikami – korzystając przy tym z usprawnionych narzędzi współpracy. Pojawiły się też nowe prowadnice wyrównania, które ułatwiają zestawienie wykresów, fotografii i diagramów z tekstem. Na szczególną uwagę zasługuje nowy tryb czytania, usprawniający śledzenie i czytanie treści dokumentów.

Uwaga!
Program dostępny jest do pobrania w postaci obraz IMG. Jest to oryginalny obraz dysku, do instalacji niezbędny jest klucz produktu.

Pobierz: Word

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *