PowerPoint

Nazwa: PowerPoint
Wersja: 2013

PowerPoint 2013 to doskonałe oprogramowanie do tworzenia prezentacji do szkoły lub pracy. PowerPoint umożliwia tworzenie materiałów, które można prezentować przy użyciu projektora.

Za pomocą programu PowerPoint można tworzyć ekrany, które w atrakcyjny sposób łączą kolorowy tekst i fotografie, ilustracje, rysunki, tabele, wykresy i filmy, a także przejścia między tymi ekranami jak w pokazie slajdów. Na ekranie można umieszczać animowany tekst i ilustracje, korzystając z funkcji animacji, a także dodawać efekty dźwiękowe i narrację.

Ponadto podczas tworzenia prezentacji można drukować materiały przeznaczone do rozpowszechniania. Program PowerPoint wchodzi w skład pakietu Office, łączącego kilka typów oprogramowania do tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji oraz do zarządzania pocztą e-mail.
W PowerPoint 2013 dodano więcej zróżnicowanych opcji podczas rozpoczynania pracy z programem. Można zacząć od pustej prezentacji lub użyć specjalnego szablonu, motywu lub starszej prezentacji. Ulepszono narzędzie prezentera, który umożliwia teraz wyświetlanie notatek na monitorze – podczas gdy słuchacze widzą jedynie zawartość slajdów. Dodano też obsługę formatów panoramicznych w rozdzielczości HD i ulepszono narzędzia do projektowania – wyrównywanie obiektów, ścieżki ruchu oraz scalanie często używanych kształtów.

Uwaga!
Program dostępny jest do pobrania w postaci obraz IMG. Jest to oryginalny obraz dysku, do instalacji niezbędny jest klucz produktu.

Pobierz: PowerPoint

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *