ACDSee Photo Editor

Nazwa: ACDSee Photo Editor
Wersja: 12

ACDSee Photo Editor to program stworzony do edycji oraz obróbki fotografii cyfrowej. Posiada szereg przydatnych opcji i filtrów, które pozwalają na efektowną obróbkę zdjęć.

Z pośród wielu funkcji warto wspomnieć o możliwości tworzenia drzew genealogicznych, kalendarzy, a także zdjęć portretowych. Obrobioną fotografię można zapisać do jednego z wielu formatów wyjściowych (APD, BMP, GIF, JPG, JP2, PNG, PSD, RAS, TIF, SGI, itd.).

Pozostałe funkcje programu: usuwanie efektu czerwonych oczu, wyostrzenie obrazu, zmiana rozdzielczości, zmiana kontrastu, wstawianie tła, itd.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 7 dni darmowego korzystania z programu. Podczas instalacji można dokonać darmowej rejestracji – dzięki temu można uzyskać klucz produktu pozwalający na 30 dni korzystania z programu.

Pobierz: ACDSee Photo Editor

Kup: ACDSee Photo Editor

1 thoughts on “ACDSee Photo Editor

  1. ACDSee – ten program NIE JEST ZGODNY z Windows 7. Jest problem z widokiem bibliotek użytkownika. Producent nic nie pisze o jego zgodności z Win 7 – skąd więc macie takie informacje? To, że program się zainstaluje w Win 7 jeszcze o niczym nie świadczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *