Windows Live Mail

Nazwa: Windows Live Mail
Wersja: 14.0.8117.416

Windows Live Mail to program pocztowy firmy Microsoft nowej generacji. Zawiera funkcje znane z programu Outlook Express oraz dodatkowe możliwości. Pozwala na używanie wielu kont e-mail w jednym miejscu i zapewnia niezawodny dostęp do innych materiałów usługi Windows Live, takich jak usługa Spaces i program Messenger.

Program umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail z fotografiami, także tymi o dużej rozdzielczości. Po kliknięciu obrazu zostanie wyświetlony obraz w pełnym rozmiarze z prywatnej lokalizacji sieci Web. Ponadto można wykonywać podstawową edycję fotografii, dodawać obramowanie i kontrolować sposób wyświetlania miniatur obrazów w wiadomości e-mail. Posiada również wbudowany czytnik źródeł RSS, dzięki temu możliwe jest zebranie w jednym miejscu wielu interesujących źródeł pochodzących z różnych stron.

Windows Live Mail posiada dodatkowe zabezpieczenia aby pomóc w zmaksymalizowaniu prywatności i poziomu zabezpieczeń kont e-mail. Filtry spamu skanują w poszukiwaniu wiadomości-śmieci, czerwone i żółte paski ostrzegawcze informują o podejrzanych wiadomościach, a przycisk Usuń i zablokuj odstrasza oszustów.

Pobierz: Windows Live Mail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.