Steganos Password Manager

Nazwa: Steganos Password Manager
Wersja: 22

Steganos Password Manager to zaawansowany menadżer haseł. Program umożliwia tworzenie profili i zapisywanie w nich haseł dostępowych.

Każdy z profili dodatkowo chroniony jest hasłem w celu zabezpieczenia znajdujących się w nim danych. Program automatycznie integruje się z przeglądarkami Microsoft Internet Explorer i Mozilla Firefox. W momencie gdy użytkownik odwiedza stronę z logowaniem i wpisze dane może wybrać z menu podręcznego opcję dodania loginu i hasła do menadżera. W ten sposób za każdym razem gdy dana strona zostanie odwiedzona automatycznie uaktywnią się dane do logowania. Nie będą one jednak dostępne w momencie gdy program Steganos Password Manager jest wyłączony. Taka metoda zabezpieczania haseł jest znacznie bezpieczniejsza od zapamiętywania ich w przeglądarce. Dostęp do danych logowania możliwy jest jedynie po uruchomieniu programu który działa w tle i podaniu hasła dostępowego. Ponadto aplikacja umożliwia dodawanie kategorii do profili, archiwizację plików z danymi, a także synchronizację z urządzeniami mobilnymi typu Pocket PC.

Kolejną ciekawą funkcją programu jest PasswordManagerPortable. Tryb ten pozwala na stworzenie przenośnej wersji aplikacji dzięki czemu można ją zabrać np. na pendrive. W ten sposób można w bezpieczny sposób korzystać z zapisanych haseł na obcym komputerze.

Wersja testowa pozwala na 30 dni darmowego testowania. Wymaga ona podania klucza produktu który można wygenerować na stronie producenta.

Pobierz: Steganos Password Manager

Kup: Steganos Password Manager

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *