Steganos Safe

Nazwa: Steganos Safe
Wersja: 22

Steganos Safe to funkcjonalne narzędzie do zabezpieczania danych znajdujących się na dysku twardym oraz pamięciach przenośnych.

Aplikacja posiada innowacyjny mechanizm tworzenia wirtualnych dysków na których użytkownik może przechowywać dane. Samo funkcjonowanie programu jest bardzo proste. Aby stworzyć wirtualny dysk należy skorzystać z kreatora. Możliwe jest zdefiniowanie literki dysku, rozmiaru, nazwy. Gdy już dysk jest gotowy można umieścić na nim dane, które mają być zabezpieczone. W momencie gdy program jest uruchomiony możliwy jest dostęp do utworzonej lokalizacji, natomiast gdy program jest wyłączony dysk jest niewidoczny dla użytkowników systemu. Dostęp do Steganos Safe chroniony jest hasłem.

Za pomocą aplikacji można również tworzyć przenośne archiwum z zaszyfrowanymi plikami. Dodatkowo narzędzie wyposażone jest w opcję niszczenia plików, są one kasowane w taki sposób aby ich odzyskanie nie było możliwe.

Uwaga!
Aby korzystać z wersji testowej programu należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta w celu uzyskania klucza produktu.

Pobierz: Steganos Safe

Kup: Steganos Safe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *