System Mechanic

Nazwa: System Mechanic
Wersja: 10

System Mechanic to aplikacja która pomaga utrzymać komputer użytkownika w dobrej formie. Działa tak aby komputer szybciej chodził, był czysty oraz wolny od błędów. Oprogramowanie stanowi arsenał narzędzi systemowych: naprawia błędy, usuwa niepotrzebne i stare pliki, optymalizuje połączenie z Internetem, itd.

System Mechanic składa się z kilku kluczowych modułów które odpowiadają za wybrane obszary systemu operacyjnego. Moduł ActiveCare działa w tle i na bieżąco optymalizuje ustawienia w zależności od preferencji użytkownika. Umożliwia on zautomatyzowanie wielu procesów (usuwanie infekcji spyware, czyszczenie systemu, optymalizacja startupu, naprawa błędów dysku, optymalizacja połączenia z Internetem, backup danych, naprawa rejestru, itd.). Użytkownik może dowolnie wybierać które z opisanych funkcji mają działać automatycznie. ActiveCare jest modułem inteligentnym i nie obciąża komputera w czasie gdy użytkownik pracuje – uaktywnia się gdy na komputerze nie są wykonywane żadne czynności.

Kolejny moduł nosi nazwę PC TotalCare i stanowi zestaw narzędzi do optymalizacji systemu. W jego skład wchodzą następujące elementy: PC Repair, PC Accelerator, PC Cleanup, PC Security.

Pozostałe możliwości i funkcje System Mechanic: defragmentacja dysków oraz pamięci, tworzenie kopii oraz odzyskiwanie rejestru, usuwanie spyware, usuwanie plików przeglądarki, edycja aplikacji uruchamianych wraz z Windows, wyszukiwanie duplikatów plików, deinstalacja programów, itd. Program posiada rozbudowany moduł raportów. Umożliwia przeglądanie szczegółowych informacji o systemie oraz zainstalowanym sprzęcie.

Wersja testowa posiada pełną funkcjonalność w ciągu 30 dni od daty instalacji.

Pobierz: System Mechanic

Kup: System Mechanic
Kup: System Mechanic Professional

2 thoughts on “System Mechanic

  1. Uzywam tego programu od poczatku stycznia 2012. Polecam. Uzywalem innych podobnych programow i czesto padal mi system. System Mechanic zainstalowac i mozna zapomniec o problemach z systemem. Mozna go kupic za 15 dol za rok na stronie producenta.
    W ustawieniach programu najlepiej ustawic wszystko na auto. Bardzo dobrze czysci smieci po odinstalowanych programach POLECAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *