System Mechanic

Nazwa: System Mechanic
Wersja: 10

System Mechanic to aplikacja która pomaga utrzymać komputer użytkownika w dobrej formie. Działa tak aby komputer szybciej chodził, był czysty oraz wolny od błędów. Oprogramowanie stanowi arsenał narzędzi systemowych: naprawia błędy, usuwa niepotrzebne i stare pliki, optymalizuje połączenie z Internetem, itd.

System Mechanic składa się z kilku kluczowych modułów które odpowiadają za wybrane obszary systemu operacyjnego. Moduł ActiveCare działa w tle i na bieżąco optymalizuje ustawienia w zależności od preferencji użytkownika. Umożliwia on zautomatyzowanie wielu procesów (usuwanie infekcji spyware, czyszczenie systemu, optymalizacja startupu, naprawa błędów dysku, optymalizacja połączenia z Internetem, backup danych, naprawa rejestru, itd.). Użytkownik może dowolnie wybierać które z opisanych funkcji mają działać automatycznie. ActiveCare jest modułem inteligentnym i nie obciąża komputera w czasie gdy użytkownik pracuje – uaktywnia się gdy na komputerze nie są wykonywane żadne czynności.

Kolejny moduł nosi nazwę PC TotalCare i stanowi zestaw narzędzi do optymalizacji systemu. W jego skład wchodzą następujące elementy: PC Repair, PC Accelerator, PC Cleanup, PC Security.

Pozostałe możliwości i funkcje System Mechanic: defragmentacja dysków oraz pamięci, tworzenie kopii oraz odzyskiwanie rejestru, usuwanie spyware, usuwanie plików przeglądarki, edycja aplikacji uruchamianych wraz z Windows, wyszukiwanie duplikatów plików, deinstalacja programów, itd. Program posiada rozbudowany moduł raportów. Umożliwia przeglądanie szczegółowych informacji o systemie oraz zainstalowanym sprzęcie.

Wersja testowa posiada pełną funkcjonalność w ciągu 30 dni od daty instalacji.

Pobierz: System Mechanic

Kup: System Mechanic
Kup: System Mechanic Professional

2 thoughts on “System Mechanic

  1. Uzywam tego programu od poczatku stycznia 2012. Polecam. Uzywalem innych podobnych programow i czesto padal mi system. System Mechanic zainstalowac i mozna zapomniec o problemach z systemem. Mozna go kupic za 15 dol za rok na stronie producenta.
    W ustawieniach programu najlepiej ustawic wszystko na auto. Bardzo dobrze czysci smieci po odinstalowanych programach POLECAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *