100 GB przestrzeni na dysku sieciowym OneDrive za darmo

Microsoft po raz kolejny postanowił zorganizować promocję, w ramach której rozdaje aż 100 GB przestrzeni na dysku sieciowym OneDrive całkowicie za darmo. Dotychczas oferta ta była dostępna wyłącznie dla Stanów Zjednoczonych. Tym razem mogą z niej skorzystać także Polacy!

Microsoft robi co może, aby rozpropagować swój dysk sieciowym OneDrive. Właśnie z tego względu organizuje liczne promocje. Tym razem każdy zainteresowany użytkownik może uzyskać aż 100 GB dodatkowego miejsca na okres dwóch lat.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy zalogować się na swoim koncie Microsoftu korzystając z tego linku, a następnie przyznać aplikacji preview.onedrive.com wymienione na liście uprawnienia. Jest to między innymi możliwość automatycznego logowania, wyświetlania informacji z profilu i listy kontaktów, dostęp do adresów e-mail, wyświetlanie zdjęć i dokumentów w usłudze OneDrive oraz dodawanie i usuwanie dodatkowej przestrzeni dyskowej.

Uprawnienia OneDrive
Uprawnienia, jakie należy przyznać

Po zaakceptowaniu otrzymamy dostęp do dodatkowych 100 GB przestrzeni na dysku sieciowym OneDrive. Można je spożytkować np. do wykonania kopii zapasowej ważnych plików czy przechowywania zdjęć z wakacji.

Warto również nadmienić, że po przyznaniu 100 GB przestrzeni uprawnienia aplikacji można cofnąć w ustawieniach konta Microsoft.

Źródło: Instalki

1 thoughts on “100 GB przestrzeni na dysku sieciowym OneDrive za darmo

  1. Nie mam pojęcia kiedsy pisany był ten artykuł,kilka dni temu pobieralem
    program chmury z Windowsa-dziś mamy 24luty2015,i oferował on jedynie 15GB
    oraz15 dodatkowo jeśli polecę komuś i ta osoba to połknie.
    Coą więc jest nie tak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *