Acer Liquid M220 – budżetowy smartfon z systemem Windows Phone 8.1

Podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie, Acer zaprezentował nowego budżetowego smartfona – Liquid M220. To pierwszy model z serii Liquid działający na systemie operacyjnym Windows Phone 8.1.

Design Liquid M220 jest przede wszystkim funkcjonalny. Jak twierdzą sami projektanci Acera, faktura powierzchni obudowy inspirowana jest tajlandzkim jedwabiem, natomiast srebrna środkowa ramka nawiązuje kształtem do piramidy, co ma podkreślać elegancję urządzenia. Przycisk głośności i uruchamiania umieszczone są wzdłuż srebrnej ramki. Można łatwo je znaleźć więc obsługa telefonu jedną ręką jest wygodna.

Dzięki 4-calowej matrycy o rozdzielczości 233 PPI, kompaktowy Liquid M220 umożliwia komfortowe Telefon wyposażony w dwa aparaty. Co warto zauważyć, jeden z nich posiada obiektyw o kącie widzenia 89 stopni, dzięki czemu na zdjęciu możemy zmieścić większy wycinek scenerii.

Wyposażony w Windows Phone 8.1 Liquid M220 jest bardzo prosty w obsłudze. Bez większego problemu działają na nim wszystkie aplikacje i usługi Microsoft, takie jak OneDrive, Skype, Office lub też wirtualna asystentka Cortana. Przejrzysty interfejs i szereg opcji, pozwala na znaczną personalizację ikon, kolorystyki oraz układu ekranu.

Acer wypuścił również niedawno modele inteligentnych opasek z serii Liquid Leap. Urządzenia są kompatybilne z systemem Windows Phone 8.1, dzięki czemu stanowią ciekawe dopełnienie Liquid M220. Smartfon będzie dostępny od kwietnia w cenie około 350 zł.

Acer Liquid M220
Acer Liquid M220

Źródło/Zdjęcia: Acer, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *