Windows 10 prawdopodobnie z nowym instalatorem

Windows 10 będzie pod wieloma względami inny od poprzednich systemów operacyjnych. Microsoft bierze sobie do serca opinie użytkowników i przygotowuje oprogramowanie, które ma za zadanie spełnić wiele obietnic. Jak się okazuje, zmiana wyglądu dotyka wielu elementów interfejsu. Także instalatora.

Serwis Neowin miał już możliwość zobaczenia najnowszego instalatora. Prawdopodobnie będzie on zaimplementowany w nowym buildzie, o którym pisaliśmy już w niedzielę. Będzie się on składał z dużego okręgu, który symbolizuje postęp w instalacji.

Odświeżony instalator można zobaczyć poniżej. Redaktorzy serwisu Neowin nie mogli bezpośrednio wykonać jego zdjęcia, więc postanowili własnoręcznie odtworzyć najważniejsze cechy nowego interfejsu.

Na dole ekranu standardowo już zostały wypisane kolejne etapy instalacji systemu, dzięki czemu użytkownik wie, co w danym momencie jest wykonywane.

Windows 10 instalator
Odświeżony interfejs instalatora Windows 10 / Źródło: Neowin

Jest to oczywiście mało istotna zmiana. Cieszy jednak fakt, że Microsoft przykłada się nawet do najmniejszych szczegółów. Nowy wygląd instalatora już na wstępie będzie podkreślał, że mamy do czynienia z odświeżonym systemem.

Źródło: Neowin, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *