Windowsa 10: zmiany w interfejsie i nowy ekran logowania

W oczekiwaniu na finalną wersję systemu Windows 10, w sieci pojawiły się nowe zdjęcia prezentujące menu Start, pulpit oraz po raz pierwszy odświeżony ekran logowania. Zwłaszcza w tym ostatnim przypadku można zaobserwować niezapowiedziane wcześniej zmiany.

Ekran logowania prezentowany był już w styczniu, jednak od tamtej pory przeszedł sporą zmianę. W lewym dolnym rogu ekranu można szybko zmieniać konta użytkowników, natomiast po prawej stronie pojawiło się kilka nowych przycisków – m.in. odpowiadające za wyświetlany język systemu czy wyłączanie urządzenia.

win10ekranlogowania4

win10ekranlogowania3

win10ekranlogowania2

win10ekranlogowania1

Nowe screeny z Windows 10

Zaprezentowane obrazki zostały opublikowane za pośrednictwem rosyjskiego serwisu Wzor, stąd nie wszystkie funkcje mogą być zrozumiałe. Według zapowiedzi, kolejna wersja Windows 10 powinna zadebiutować już w przyszłym tygodniu za pośrednictwem Windows Insider. Jak oceniacie nowy ekran logowania?

Źródło: Neowin

5 thoughts on “Windowsa 10: zmiany w interfejsie i nowy ekran logowania

  1. Najnowszy system Microsoftu to wiele zmian w interfejsie, a takze zupelnie nowy panel sterowania. Czesc z nowosci, jakie znajdziemy w Windows 10 moze sie jednak wydawac nieczytelna, a niekiedy nawet utrudniac wykorzystywanie naszych ulubionych programow. Wlasnie tak jest z mechanizmem wyboru aplikacji domyslnych, ktory wymaga nieco innego podejscia.

  2. Ale mi wielka zmiana hohoho. Zamiast kwadratowego zdjęcia mamy okrągłe WOW normalnie Rewolucja no i dodali to co powinno być już w 8 czyli zmianę języka i ustawienia sieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *