Windows 10: zmieniony ekran wyboru Wi-Fi

Microsoft obiecuje częste nowości w Windows 10, tymczasem wersja Technical Preview nie została zaktualizowana od ponad dwóch miesięcy. Na szczęście w sieci pojawiły się już pierwsze wycieki nowej wersji. Dowiadujemy się z nich, że gigant z Redmond zmienił między innymi sposób łączenia się z siecią Wi-Fi.

Dotychczas po kliknięciu na ikonę Wi-Fi wyświetlany był oddzielny ekran ustawień, na którym mogliśmy wybrać, z którą siecią Wi-Fi nasz komputer ma się połączyć. Najnowsza wersja Windows 10 nieco upraszcza ten proces. Dostępne sieci zostaną wyświetlone bezpośrednio w centrum akcji, skąd będziemy mogli wybrać jedną z nich.

Usprawnieniu uległa również funkcja wirtualnych pulpitów. Najnowszy build umożliwia przeciągnięcie uruchomionej aplikacji z jednego pulpitu na drugi. Czynność ta została zaprezentowana na poniższym filmie.

Aktualnie nie wiadomo, kiedy zaprezentowany powyżej build oficjalnie pojawi się dla wszystkich zainteresowanych użytkowników. Biorąc pod uwagę fakt, że na kolejną wersję czekamy już dwa miesiące, może to nastąpić nawet na dniach.

Windows 10 WiFi
Nowy ekran wyboru Wi-Fi

Źródło: Neowin, Instalki

1 thoughts on “Windows 10: zmieniony ekran wyboru Wi-Fi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *