Advanced SystemCare 7 ze wsparciem dla Windows 8.1 już jest

Firma IObit świętując 8-lecie istnienia, wydała najnowszą wersję swojego programu służącego do optymalizacji komputerów – Advanced SystemCare 7. Nowa odsłona to przede wszystkim usprawnienie modułu odpowiedzialnego za skanowanie i naprawianie rejestru, a także większa kontrola nad poprawnym działaniem przeglądarek internetowych.

Advanced SystemCare 7 został przystosowany do poprawnego działania z systemem Windows 8.1. Twórcy chwalą się, że w najnowszej wersji skanowanie rejestru zostało przyspieszone o 100%, a wykrywalność i naprawa problemów wzrosła o 50%.

Siódemka to także zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem. Twórcy skupili się na zabezpieczeniu przeglądarki internetowej przed niechcianą zmianą strony startowej, domyślnej wyszukiwarki oraz wszelkiego rodzaju toolbarów.

asc7scr

Nowy moduł o nazwie Deactivator potrafi natomiast w sposób inteligentny wyłączać programy działające w tle, które nie są akuratnie potrzebne. Dzięki temu system operacyjny zyskuje na szybkości. Wersja darmowa otrzymała również opcję AutoClean, która uporządkowuje nasz system i usuwa zbędne pliki. Wcześniej moduł ten dostępny był wyłącznie w wersji płatnej.

Pełna lista zmian dostępna jest w tym miejscu, skąd można również pobrać darmową wersję programu.

Źródło: IObit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *