Akcesoria do Xbox One zaprezentowane na filmie

Microsoft jakiś czas temu opublikował oficjalną cenę poszczególnych akcesoriów do swojej nadchodzącej konsoli. W dniu dzisiejszym gigant z Redmond zaprezentował wygląd, sposób podłączania oraz ogólne działanie poszczególnych komponentów – w tym także pada.

Na filmie możemy zaobserwować między innymi dokładny wygląd kontrolera do Xbox One, dzięki czemu łatwo porównamy różnice między nową a aktualną wersją pada dołączanego do X360.

Swoją chwilę dostał również zestaw służący do ładowania baterii kontrolera. Według informacji proces ten będzie się odbywał w mniej więcej cztery godziny i będzie możliwy podczas grania. Widzimy tu także sposób podłączenia ładowarki do pada.

Ostatnim urządzeniem jest zestaw słuchawkowy. Według Microsoftu jest on niezwykle wygodny nawet podczas wielogodzinnych sesji przed konsolą. Wtyczka podłączana do pada posiada trzy przyciski, służące za kontrolę głośności oraz wyciszanie mikrofonu. Korzystanie z zestawu będzie zatem intuicyjne i wygodne.

Szkoda tylko, że tak drogi pad (60 dolarów) nie posiada domyślnie ładowarki i trzeba ją dokupywać osobno (25 dolarów). Oczywiście przygotowano specjalny zestaw za odpowiednio niższą cenę (75 dolarów), ale i tak jest to rozbój w biały dzień.

Źródło: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *