Aktualizacja antywirusów G Data wprowadza obsługę Windows 8

Od premiery Windows 8 minął już ponad miesiąc, niestety do dziś niektórzy producenci programów antywirusowych nie przystosowali swoich produktów do pracy na najnowszych “okienkach”. G Data postanowiła nadrobić zaległości bowiem dwa dni temu ukazała się aktualizacja (23.0.5.9) rozwiązująca problem kompatybilności z Windows 8.

Polski oddział G Data poinformował, że aktualizacji doczekały się produkty G Data AntiVirus 2013, G Data InternetSecurity 2013 oraz G Data TotalProtection 2013. Najnowsze pliki 23.0.5.9 wprowadzają dość istotną zmianę funkcjonalną i naprawiają błąd powstały w interfejsie “kafelkowym”. To nie jedyna nowość. Poprawiono skuteczność wykrywalności, rozwiązano problem ze skanowaniem http w interfejsie “kafelkowym”, dodano opcję importu i eksportu ustawień, dodano opcję ochrony ustawień hasłem (jeśli wszyscy w systemie są administratorami).

G Data TotalProtection 2013

Najnowsze rozwiązania G Data dostępne są do pobrania w wersjach testowych: G Data AntiVirus 2013, G Data InternetSecurity 2013 oraz G Data TotalProtection 2013. Produkty gwarantują skuteczną i stabilną ochronę przed wirusami, trojanami oraz innymi szkodnikami dzięki zastosowaniu nowoczesnej, inteligentnej kombinacji dwóch skanerów antywirusowych, technologii cloud security i kontroli systemu operacyjnego.

Źródło: G Data

One thought on “Aktualizacja antywirusów G Data wprowadza obsługę Windows 8

  1. Ważne że poprawiają cały czas 😉
    Obecnie najnowsza wersja(2014) działa z windowsem 8. Nie przeciąża systemu, często i szybko się aktualizuje. Ma prosty interface i wysoką skuteczność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *