Aktualizacja do WP7 Mango pojawi się w ciągu dwóch tygodni

Na blogu Microsoftu pojawił się wpis informujący o zbliżającej się coraz szybciej aktualizacji, do wersji Mango, dla urządzeń z Windows Phone. Eric Hautala informuje, że na aktualizację platformy mobilnej klienci muszą poczekać najwyżej tydzień lub dwa. Jak czytamy na blogu, firma w tym kierunku poczyniła “znaczne postępy”. Hautala przy okazji przestrzega przed nieoficjalnymi kopiami systemu Mango.

Wiemy, że bardzo chętnie wzięlibyście w swoje ręce nowe wydanie Windows Phone. My również jesteśmy tym podekscytowani. Prosimy jednak o chwilę cierpliwości, już prawie kończymy – napisał na blogu Microsoftu Eric Hautala. W sieci od jakiegoś czasu można znaleźć nieoficjalne wersje Windows Phone, jak również oprogramowanie, które wyciekło do sieci. Eric Hautala ostrzega przed instalacją tego typu systemów, ponieważ nie są one bezpieczne oraz nie zapewniają stabilnej pracy urządzenia.

Mango przyniesie w sumie 500 poprawek i nowych funkcji. Jedna z najważniejszych funkcji to wielozadaniowość. Pojawi się również nowa, mobilna przeglądarka Internet Explorer oraz wsparcie dla serwisów społecznościowych. Aktualizacja przyniesie także wsparcie dla języka polskiego.

Źródło: Windows Phone Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *