Aktualizacje Windows 10 bez szczegółowego opisu

Dotychczas Microsoft szczegółowo opisywał każdą aktualizację systemu Windows. Dzięki temu użytkownicy mogli sprawdzić, nad czym dokładnie pracowali programiści z Redmond i co też zmieniło się w samym systemie. W przypadku Windows 10 będzie jednak inaczej. Amerykańska firma postanowiła zrezygnować ze szczegółowych objaśnień.

Microsoft w najnowszym oświadczeniu wyjaśnia, że nie będzie już szczegółowo opisywał wszystkich aktualizacji systemu Windows 10. Dodatkowe informacje mogą się pojawić wyłącznie w przypadku najważniejszych aktualizacji.

Nowa polityka została już zresztą wcielona w życie. Ostatnia aktualizacja dla systemu została objaśniona jako „usprawnienie funkcjonalności systemu Windows 10”. Co dokładnie kryje się pod tym stwierdzeniem, niestety nie wiadomo.

Wszystko wskazuje na to, że aktualizacje dla Windows 10 będą nieco bardziej tajemnicze. Microsoft nie zamierza objaśniać nam każdej zmiany w systemie i skupi się wyłącznie na najważniejszych aspektach. Będą to z pewnością nowe funkcje, którymi gigant z Redmond będzie chciał się pochwalić.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *