Aplikację do robienia notatek – Microsoft Sticky Notes czekają zmiany

Sticky Notes Memo

Każdy ma swoją ulubioną aplikację do robienia notatek, list zakupowych i zapisywania rzeczy ulotnych. Dla jednych jest to Google Keep, dla innych Evernote, a dla wielu użytkowników systemu Windows 10 po prostu Microsoft Sticky Notes. Właśnie ta ostatnia grupa osób będzie musiała zmienić swoje przyzwyczajenia i zapoznać się z nową nazwą programu.

Microsoft udostępnił właśnie Insiderom z grup Fast i Skip Ahead nową aktualizację aplikacji do tworzenia notatek. Mogą ją pobrać osoby korzystające z systemu Windows 10 w wersji nowszej od 19H1. Wraz z nową łatką, 3.7.60 Microsoft Sticky Notes zmienia swoją nazwę. Od teraz narzędzie nosi krótsze i dla wielu łatwiejsze w zapamiętaniu miano – Memo.

Microsoft Sticky Notes

Memo 3.7.60.0 oprócz nowej nazwy zwiastuje także pakiet usprawnień. Producent poprawił wydajność narzędzia, usunął wiele bugów i wdrożył tu i ówdzie kosmetyczne poprawki, które z miejsca dostrzegą użytkownicy wcześniejszych wersji aplikacji. 

Aplikację Microsoft Sticky Notes pobierzecie pod tym adresem. Gdy nowa aktualizacja zostanie udostępniona powszechnie, narzędzie automatycznie zmieni swoją nazwę.

Źródło: Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *