Aplikacje Microsoft Office dla użytkowników systemu Nokia Belle

Można się było spodziewać, że partnerstwo Nokii i Microsoftu wpłynie nie tylko na urządzenia z systemem Windows Phone. W poście na oficjalnym blogu firmy Nokia, poinformowano, iż właściciele niektórych smartfonów z systemem Nokia Belle (dawniej Symbian) mogą już teraz pobrać szereg aplikacji Microsoft Office.

Automatyczna aktualizacja oprogramowania doda aplikacje pakietu Microsoft Office do następujących urządzeń: Nokia E7, Nokia C7, Nokia C6-01, Nokia X7, Nokia Oro, Nokia 700, Nokia 701 oraz Nokia 603. Smartfony Nokia N8, Nokia E6 i Nokia 500 otrzymają identyczną aktualizację do za jakiś czas.

Aktualizacja będzie zawierać następujące elementy pakietu Office: OneNote, Document Connection, Microsoft Lync 2010 Mobile i Microsoft PowerPoint Broadcast. Nokia oiecuje więcej aplikacji z rodziny Microsoft Office dla użytkowników Nokia Belle w najbliższej przyszłości: “Po raz pierwszy w historii, Microsoft Word, Excel i PowerPoint będą dostępne jako natywne aplikacji w smartfonie, poza platformą Microsoftu.”

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *