Windows 8 Consumer Preview to kompilacja numer 8250

Do oficjalnej premiery Windows 8 Consumer Preview zostało pięć dni. Pierwsza wersja Beta systemu ma zostać zaprezentowana na targach Mobile World Congress w Barcelonie, co nie powinno raczej nikogo dziwić, ze względu na jego dostosowanie do tabletów. Już teraz znamy jednak numer kompilacji wersji Consumer Preview.

Beta systemu to kompilacja, która zatwierdzona została 18 lutego i jest oznaczona numerem 8250. Oznacza to, że proces deweloperski Windowsa 8 jest już coraz bardziej bliski końca. Od tej chwili Microsoft zajmie się głównie poprawianiem znalezionych błędów. Bardzo mało prawdopodobne jest, aby po wersji Consumer Preview pojawiły się w systemie zupełnie nowe funkcje.

Windows 8 to rewolucyjny system Microsoftu, który już w wersji Beta pozbawiony zostanie przycisku Start oraz będzie rozpoznawany po zupełnie nowym logo. Consumer Preview będzie wersją ograniczoną czasowo. Jej instalacja nie jest zalecana w środowiskach produkcyjnych.

Warto poinformować, że w Internecie znajdują się już obrazy dysków zawierające podobno testową wersję nowego systemu. Nie są one jednak prawdziwe i mogą wyrządzić sporo szkód.

Źródło: The Verge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *