Ashampoo WinOptimizer 12 z pełnym wsparciem dla Windows 10

Firma Ashampoo wydała dzisiaj kolejną wersję swojego sztandarowego programu – WinOptimizer 12. Oprócz nowego, przejrzystego interfejsu, w aplikacji pojawiło się sporo nowości – między innymi moduł testujący wydajność dysków twardych czy usprawniony algorytm odpowiedzialny za czyszczenie systemu.

Ashampoo WinOptimizer 12 to kolejna wersja przydatnego narzędzia służącego do czyszczenia i optymalizacji systemu Windows. Najnowsza edycja została przystosowana do działania z Windows 10, oferując jeszcze lepsze algorytmy odpowiedzialne za czyszczenie.

W WinOptimizer 12 pojawił się zupełnie nowy moduł odpowiedzialny za mierzenie wydajności dysków twardych. Aplikacja testuje posiadane przez nas urządzenie i podaje przejrzyste wyniki. Programiści popracowali również nad lepszym wsparciem dla dysków SSD, by wydłużyć ich żywotność.

Usprawnienia doczekał się m.in. moduł czyszczenia systemu. Jest on teraz jeszcze bardziej dokładny. Popracowano również nad optymalizacją aplikacji internetowych – WinOptimizer 12 wspiera teraz wiele kont użytkowników w popularnych przeglądarkach – np. w Mozilli Firefox.

Ashampoo WinOptimizer 12 - menu główne
Ashampoo WinOptimizer 12 – menu główne

Z nowości ucieszą się także osoby ceniące sobie bezpieczeństwo swoich plików. WinOptimizer 12 oferuje proste i skuteczne narzędzie do szyfrowania zawartości dysku oraz dzielenia plików na kilka mniejszych.

Ashampoo WinOptimizer 12 - test wydajności dysku
Ashampoo WinOptimizer 12 – test wydajności dysku

Ostatnią zmianą w stosunku do poprzednich wersji jest zupełnie nowy wygląd. Producent postawił na stonowany i czytelny design, dzięki czemu obsługa poszczególnych funkcji nie powinna sprawiać problemów.

Pobierz Ashampoo WinOptimizer 12 w wersji testowej

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *