Pierwsze sterowniki kompatybilne z DirectX 12 od Nvidii

Choć Windows 10 jest obecnie dostępny wyłącznie w wersji testowej, firma Nvidia wydała już pierwsze sterowniki do swoich kart graficznych kompatybilne z tym systemem. Dzięki temu gracze pożegnają się z problemami, które do tej pory nawiedzały ich podczas korzystania z Dziesiątki.

Trzeba przyznać, że Nvidia dość szybko reaguje na zmiany na rynku. Co prawda obecnie Windows 10 jest zainstalowany na niewielkiej liczbie urządzeń, jednak nie przeszkadzało to w wypuszczeniu pierwszej oficjalnej wersji sterowników graficznych dla tego systemu.

Sterowniki WHQL 352.84 przeznaczone dla Windows 10 wspierają trzy ostatnie serie desktopowych kart graficznych oraz cztery ostatnie serie mobilnych kart graficznych Nvidii – GeForce 900, GeForce 800, GeForce 700 oraz GeForce 600.

Zaznajomieni z tematem z pewnością domyślają się, że najnowsze sterowniki od Nvidii są już kompatybilne z bibliotekami graficznymi DirectX 12. Warto jednak poinformować, że obecnie na rynku nie ma gier, które obsługiwałyby najnowszą technologię. Na te musimy jeszcze poczekać. Cieszy jednak fakt, że posiadacze kart graficznych od Nvidii są już gotowi na najnowsze tytuły.

Pobierz najnowszą wersję sterowników do kart graficznych Nvidia GeForce dla systemu Windows 10.

Źródło: Nvidia via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *