Beta Microsoft Office 2013 w przyszłym tygodniu?

Na początku tego miesiąca, Microsoft pokazał publiczne demo wersji RT Office 2013 podczas konferencji TechEd w Orlando. W przeciwieństwie do Windows 8, który został zaprezentowany wielokrotnie oraz doczekał się wydania testowego, firma z Redmond nie zaoferowała jak do tej pory żadnych publicznych wersji pakietu Office 2013. Być może to tylko kwestia kilku dni…

Dziś holenderski serwis bouweenpc.nl, podał informację uzyskaną z anonimowych źródeł: Microsoft zakończył pierwszy build publicznej wersji beta Office 2013. Co więcej, publiczna beta kolejnej wersji popularnego pakietu biurowego firmy Microsoft powinna być wydana już w przyszłym tygodniu!

Microsoft ujawnił, że pakiet będą zawierać wszystkie urządzenia z systemem Windows RT, w tym tablet Microsoft Surface. Regularna wersja Windows Office 2013 pojawi się nie wcześniej niż w pierwszym kwartale 2013 roku, kilka miesięcy po wprowadzeniu Windows 8 i Windows RT. Warto zauważyć, że do tej pory Microsoft podawał dla opisywanego pakietu nazwę “Office 15”.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *