Bezprzewodowa klawiatura All-In-One od Microsoftu

Dział sprzętowy Microsoftu zapowiedział nowy produkt, zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu w salonie. Bezprzewodowa klawiatura All-In-One Media Keyboard została przystosowana do trzymania na kolanach i współpracuje między innymi ze Smart TV.

All-In-One Media Keyboard to kolejny produkt Microsoftu, który z powodzeniem można wykorzystać w salonie. Bezprzewodowa klawiatura działa ze wszystkimi konsolami amerykańskiej firmy, z komputerami z systemem Windows 8 oraz… z niektórymi modelami Smart TV.

Sprzęt został zaprojektowany w taki sposób, aby idealnie sprawdzał się w warunkach polowych. Z tego też względu po prawej stronie zaimplementowany został duży touchpad, imitujący działanie myszki. Z lewej strony użytkownik otrzymuje również przyciski odpowiedzialne za kontrolę głośności.

Klawiaturę z powodzeniem można trzymać na kolanach. Jest ona odporna na upadki oraz przypadkowe rozlania napojów – co w salonowych realiach może się zdarzać nad wyraz często. Sugerowana cena zestawu wynosi 39,99 dolarów. Do sprzedaży trafi już pod koniec kwietnia. Nie wiadomo niestety, kiedy pojawi się na terenie Polski.

Źródło: INSTALKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *