Bing: nowa aktualizacja dla Windows 8

W ciągu ostatnich tygodni, Microsoft wprowadza wiele poprawek do aplikacji wbudowanych w Windows 8. Wciąż jednak firma z Redmond nie jest zadowolona z rezultatów, o czym przypominają użytkownicy doszukując się kolejnych błędów. Dzisiaj zapowiedziano wydanie aktualizacji dla wyszukiwarki Bing, która pojawi się jeszcze w tym tygodniu. Nowe funkcje mają w końcu zadowolić oczekiwania klientów.

Poprawki mają znaleźć się w sekcjach Wiadomości, Finanse, Sport, Mapy i Podróże. Większość z nich otrzyma nowe funkcjonalności oraz pozbędzie się dotychczasowych błędów. W przypadku Bing News użytkownicy będą mogli dodawać własne kanały RSS do strumienia wiadomości, co było oczekiwane od dłuższego czasu. Aplikacja będzie wyświetlała wybrane newsy wraz z innymi artykułami lub bezpośrednio przekieruje na stronę źródłową w przypadku kanałów niezoptymalizowanych. Użytkownicy będą mogli również przypinać ważne newsy do swojego ekranu startowego.

W przypadku map, kategorie takie jak restauracje lub szpitale, pojawią się w opcjach lokalnego wyszukiwania. Dojdzie również funkcja automatycznego śledzenia lokalizacji oraz możliwość ustawienia widoku z lotu ptaka. Finanse otrzymają z kolei kalkulator hipoteczny, konwerter waluty oraz kalkulator emerytalny.

Źródło: The Verge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *