Classic Shell w pełni kompatybilny z Windows 10

W sieci pojawiła się właśnie nowa wersja Classic Shell – programu, który umożliwia przywrócenie Menu Start w klasycznej formie, znanej z Windows 7. Narzędzie posiada wiele opcji konfiguracyjnych, dzięki którym użytkownicy dostosują menu do własnych preferencji. Program jest w pełni kompatybilny z Windows 10.

Windows 10 co prawda oferuje nam Menu Start, jednak jest to kombinacja klasycznej formy z kafelkowymi aplikacjami, znanymi z Windows 8. Choć zawiera ono wszystkie podstawowe funkcje znane z poprzednich systemów, ze względu na wygląd niektórym użytkownikom nie przypadło do gustu.

Teraz mają oni możliwość powrócenia do menu znanego z Windows 7 – i to całkowicie za darmo. Programiści odpowiedzialni za rozwój Classic Shell poinformowali, że ich program jest już w pełni kompatybilny z najnowszym systemem Microsoftu.

Classic Shell Windows 10
Przykładowy wygląd Menu Start uzyskany za pomocą Classic Shell

Classic Shell oferuje przy okazji kilka opcji konfiguracyjnych. Dzięki nim możemy połączyć klasyczny schemat Menu Start z kolorystyką z Windows 10. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby powrócić do wyglądu z Windows 7, wraz z charakterystycznym schematem Aero.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *