Darmowy upgrade z Office 2007 do 2010

Użytkownicy którzy zakupią w najbliższym czasie pakiet biurowy Microsoft Office 2007 otrzymają możliwość darmowej aktualizacji do Office 2010 gdy tylko ten pojawi się na rynku.

Promocja dotyczy konsumentów którzy zakupią pakiet Microsoftu do 5 marca do 30 września bieżącego roku. Aktualizacja poszczególnych wersji będzie wyglądała następująco: Office Home and Student 2007 do Office Home and Student 2010, Office Standard do Office Home and Business 2010, Office Small Business 2007 do Office Professional 2010. W przypadku wersji Professional oraz Publisher aktualizacja nastąpi do analogicznie nowszych edycji.

Zakup oprogramowania Office musi odbyć się u autoryzowanego partnera Microsoftu. Aktualizacje będą dostępne za niewielką opłatą w formie nośnika DVD oraz za darmo do pobrania z Internetu. Pakiet Microsoft Office 2010 ma trafić do sklepów w czerwcu bieżącego roku.

Źródło: Neowin.net

7 thoughts on “Darmowy upgrade z Office 2007 do 2010

 1. “Nie dziękuję, zostanę z Office XP.”

  no to sobie pootwierasz dokumenty które Ci ktoś wyśle 😉
  chyba że powstaną konwertery które i tak zawsze są trochę “ułomne”

  pzdr

 2. Ludzie opamiętajcie się! Każe wam ktoś kupować nowy produkt??? Jaka inna firma ma taki program??? (darmowa aktualizacja do nowej wersji?) – ja nie kojarzę! Przecież gdyby wymieniali wszystkim to po co mieli by robić nowsze wersje? Każdy ma Windowsa i co za każdym razem jak powstanie nowa wersja chcecie ją dostać za free??

 3. To już kolejny raz kiedy MS “olewa” właśnie takich klientów, o których pisze Arek. Dodatkowo staje się upierdliwy (MS) z wprowadzaniem coraz częściej “dziurawych” systemów. Zobaczcie jak skróciły się okresy pomiędzy nowymi systemami! Czy to normalne?! Takie zmiany wymuszają tylko zakupy nowych aplikacji – to wygląda jak zmowa branży IT.
  I co na to Ochrona Konsumenta, szanowna Unia Europejska etc.
  Niedługo będzie tak, że co kwartał będzie trzeba zmieniać system, aplikacje no i oczywiście sprzęt!

  Pozdrawiam
  Pasword

 4. I znów MS pamięta tylko o nowych klientach. A ci co kupili Office 2007 już dawno, bo lubią produkty MS i są wiernymi klientami, to niestety MS ich olewa. Super polityka.

 5. Po co komu taki śmieć jak Office 2007 czy 2010? Żeby napisać prosty tekst człowiek musi się namęczyć z tą idiotyczną wstęgą i w dodatku czekać długo na załadowanie źle napisanej aplikacji.
  Nie dziękuję, zostanę z Office XP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *