eBay: nowa wersja aplikacji dla Windows 8 i RT już dostępna

Minęło już kilka miesięcy od ostatniej aktualizacji aplikacji eBay dla Windows 8 i RT. Dziś pojawiła się najnowsza wersja, wprowadzając sporą ilość niedostępnych wcześniej funkcji. Najważniejsza z nich pozwala w końcu na konfigurację ustawienia sprzedaży przedmiotu z poziomu aplikacji.

W oficjalnej notce możemy wyczytać, że użytkownicy otrzymali możliwość tworzenia, edytowania i zakończenia aukcji sprzedaży bezpośrednio przy użyciu aplikacji. W tym celu dodano również rozbudowany samouczek dla osób stawiających pierwsze kroki w największym serwisie aukcyjnym na świecie. Powyższe funkcje ograniczone są na dzień dzisiejszy do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii i Australii, jednak niebawem pojawią się w pozostałych krajach.

ebay_windows8

Ponadto wprowadzono możliwość zakładania nowego konta, ulepszono funkcję realizacji transakcji dla osób kupujących i licytujących, a także usprawniono pomoc techniczną online, gdzie użytkownicy mogą również ocenić i skomentować nowe funkcjonalności. Najnowsza wersja klienta eBay dla Windows 8 i RT dostępna jest pod tym adresem.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *