Fitbit dostępny na Windows Phone 8.1

Fitbit, popularna aplikacja do monitorowania aktywności fizycznej, dostępna jest do pobrania na smartfony z systemem operacyjnym Windows Phone 8.1. Użytkownicy smartfonów Nokia Lumia otrzymali narzędzie, które pomoże im zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie.

Aplikacja Fitbit została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie zdrowy tryb życia – zwracają uwagę na to, co jedzą i regularnie ćwiczą. Aplikacja policzy, ile kroków dziennie przemierzasz (zalecana liczba to 10 000), sprawdzi, ile kalorii dziennie spalasz, czy wystarczająco długo śpisz, a nawet “zmierzy” taniec.

By czuć, że codzienny wysiłek i dbanie o dobre samopoczucie ma sens, aplikacja Fitbit przyznaje wirtualne trofea – za kolejne zrzucone kilogramy, czy przebycie dużej odległości. By motywacja była większa, swoje wyniki można porównywać z rodziną i bliskimi na “Tablicy Liderów”, jednocześnie im kibicując. Za pomocą aplikacji można również ustalić dzienny limit kalorii (w bazie aplikacji znajduje się ponad 350 000 dań).

Aplikację można ustawić jako jeden z kafelków na ekranie głównym. Dzięki temu wystarczy jedno spojrzenie na ekran smartfona Nokia Lumia, by wiedzieć, ile kroków powinniśmy dziś jeszcze przebyć. Wykresy prezentujące przebyte odległości są czytelne i pozwalają na wyznaczanie nowych celów do osiągnięcia.

fitbit_wp81-540px Interfejs aplikacji Fitbit na Windows Phone 8.1

Fitbit można pobrać za darmo ze sklepu Windows Store. Do poprawnej pracy niezbędne jest urządzenie z systemem Windows Phone 8.1.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *