Games with Gold – na jakie tytuły można liczyć w marcu 2019?

games with gold

Usługa Xbox Live Gold skierowana jest przede wszystkim do osób chcących grać online. Jest ona bowiem niezbędne do sieciowej zabawy multiplayer, chociaż to niejedyna jej zaleta. Można oczywiście wymieniać zapisy w chmurze czy inne ciekawe opcje, jednak nie ukrywajmy – bardzo dużo osób zwraca uwagę na oferowane w ramach tej usługi darmowe gry.

W lutym Xbox Games with Gold oferowało przyzwoite tytuły takie jak Assassin’s Creed: Rogue czy Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Jak natomiast prezentują się obie oferty w trzecim miesiącu 2019?

Games with Gold marzec 2019

Xbox w tym miesiącu nie prezentuje nam ukochanych klasyków, czy nowszych, świetnych tytułów. Nadal możemy nazwać ją całkiem dobrą, ale oczekiwaliśmy czegoś więcej.

Adventure Time: Pirates od the Enchiridion

Będzie to ciekawa zabawa dla fanów serialu Pora na przygodę!. Wcielając się w postać Finna, Jake’a, Marcelina, albo BMO, będziemy musieli odkryć przyczynę tragicznej w skutkach powodzi.

Gra dostępna między 1, a 31 marca na konsoli Xbox One.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

Oto druga odsłona specjalnej części lubianej serii Plants vs. Zombies. Tytuł ten stawia spory nacisk na rozgrywkę multiplayer, ale można również toczyć potyczki w trybie single z AI jako przeciwnikiem.

Gra dostępna między 16 marca, a 15 kwietnia na konsoli Xbox One

Star Wars Republic Commando

Jest to naprawdę ciekawa strzelanka w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gracze wrzucani są w wydarzenia dziejące się między drugim i trzecim epizodem filmowej sagi i biorą udział w wydarzeniach znanych jako Wojny Klonów. Przez wielu fanów uniwersum uważana za jeden z lepszych tytułów.

Gra dostępna będzie między 1, a 15 marca na konsolach Xbox 360 i Xbox One

Metal Gear Rising: Revengeance

Jest to spin-off znanej serii Metal Gear Solid. W tej trzecioosobowej grze akcji wcielimy się w Raidena, znanego między innymi z drugiej części lubianego cyklu. Sterując postacią, będziemy musieli stawić czoła robotom Desperado Enoforcement LCC.

Gra dostępna będzie między 16, a 31 marca na konsolach Xbox 360 i Xbox One

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *