Głębsza integracja WP7 z Facebookiem już wkrótce?

Już od początku swojego istnienia, platforma WP7 była doskonale zintegrowana z portalem Facebook, jednak zostało jeszcze kilka sfer do dopracowania. Wygląda na to, że Microsoft i Facebook zamierzają pogłębić integrację oprogramowania telefonu z portalem.

Portal Neowin odkrył dowody świadczące o tym, że już wkrótce Windows Phone 7 będzie mógł obsłużyć Facebook Places, Chat, wysyłanie i otrzymywanie SMS za pośrednictwem aplikacji oraz inne funkcje. Choć na platformie mobilnej funkcje się jeszcze nie ukazały, pojawiły się na stronie z aplikacjami Facebook. Microsoft nie wypowiedział się na temat tych rewelacji, jednak trzeba stwierdzić, że byłyby one bardzo korzystne dla platformy. Informacja na temat nowych aplikacji znajduje się na stronie poświęconej Windows Phone 7 na Facebooku.

Być może brak informacji ze strony Microsoft to po prostu taktyka korporacji, która chce ogłosić ich dostępność w nowym roku, podczas pierwszej aktualizacji WP7. Pogłębianie integracji uatrakcyjniłoby platformę WP7, zwłaszcza jeśli chodzi o integrację chatu. Wielu użytkowników tylko czeka na takie unowocześnienia.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.