HP, Lenovo i Acer wprowadzą nowe komputery z Windows 7 po premierze Windows 8

Kilka dni temu ogłoszono, że Dell będzie sprzedawał kilka nowych modeli komputerów PC z systemem Windows 7 nawet po premierze Windows 8, która jest zaplanowana na 26 października. Chodzi m.in. o komputery z lineupa dla graczy – Alienware. Wczoraj redaktorzy Neowin skontaktowali się z większymi producentami PC i zapytali ich, czy również zamierzają oferować nowe komputery z fabrycznie zainstalowaną 7-ką po premierze Windows 8.

Przedstawiciele HP, Lenovo i Acer zapewniają o planach wydania nowych komputerów z Windows 7 po 26 października. Reprezentant HP nie mógł podać żadnych szczegółów technicznych urządzeń, mówiąc, że z “Siódemką” pojawią się “dwa komputery stacjonarne i dwa laptopy”.

Przedstawiciel Lenovo stwierdził, że spółka wciąż planuje po premierze “Ósemki” zaoferować zarówno laptopy ThinkPad jak i IdeaPad z Windows 7. Przedstawiciel Acera nie podał żadnych szczegółów poza zapewnieniem o planach wydania komputerów z Windows 7 po 26 października.

Jeśli zależy ci na tym, żeby kupić nowy komputer bez systemu Windows 8, pojawia się wiele możliwości – przez jakiś czas będą się ukazywać nowości z systemem Windows 7.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *