HP: Nasi klienci wolą stabilność Windows 7 od wyglądu Ósemki

Jeden z przedstawicieli firmy HP, która zajmuje się między innymi produkcją notebooków, w wywiadzie zdradził, że ich klienci wciąż przedkładają stabilność Windowsa 7 nad kafelkowy wygląd Ósemki. Wśród zalet starszego systemu wymienia się również kompatybilność z większą ilością programów.

„Praktycznie każdy klient, z którym rozmawiałem, planuje pozostać przy Windows 7 jeszcze przez jakiś czas, ze względu na dużą ilość dostępnych aplikacji i bardzo dobrą stabilność systemu” – powiedział Jim Zafarana w jednym z udzielonych wywiadów.

Okazuje się zatem, że pomimo wciąż rosnącej popularności Ósemki, to Windows 7 wiedzie prym i cieszy się największym zaufaniem. Mimo wszystko rozmówca wyjaśnił, że jego firma w najbliższym czasie planuje adopcje Windows 8.1 do swoich nowych urządzeń.

Windows 7 jeszcze przez długi czas będzie się utrzymywał na szczycie popularności, głównie ze względu na fakt, iż użytkownicy potrzebują przede wszystkich intuicyjnej obsługi – a pod tym względem Siódemka jest najlepsza.

Źródło: Softpedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *