Internet Explorer 12 będzie jeszcze szybszy

Choć nikt tego oficjalnie nie potwierdza, Microsoft od dłuższego czasu pracuje nad nowym systemem operacyjnym. Wraz z nim pojawi się także kolejna wersja przeglądarki internetowej. Programiści odpowiedzialni za rozwój Internet Explorer obiecują, że będzie ona znacznie szybsza i przede wszystkim bezpieczniejsza.

Podczas jednej z sesji AMA (Ask Me Anything) na Reddicie internauci zadali szereg ciekawych pytań. Pojawiło się wśród nich między innymi to o zmianę nazwy przeglądarki na inną. Nie mogło również zabraknąć ciekawostek na temat przyszłych wersji Internet Explorer.

Oczywiście programiści nie mogli zdradzić zbyt wiele, jednak już teraz przyznali, że dużo uwagi poświęcają bezpieczeństwu. Z tego właśnie względu ściśle współpracują z autorami Security Essentials i Windows Defender, by dostarczyć odpowiedni poziom zabezpieczeń i szybką pracę programu. Przy okazji zaznaczono, że Internet Explorer 12 będzie jeszcze szybszy od swojego poprzednika.

Czy Internet Explorer 12 dorówna swojej konkurencji, głównie w postaci Google Chrome? Tego akurat nie wiadomo, choć Microsoft już teraz twierdzi, że IE jest najszybszą przeglądarką dostępną na rynku.

Źródło: Softpedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *