Internet Explorer 9 – poznaliśmy datę premiery

Zapowiada się kolejne duże wydarzenie związane z przeglądarką Microsoftu. Gigant rynku oprogramowania ogłosił właśnie, że premiera finalnej wersji Internet Explorer 9 odbędzie się w poniedziałek, 14 marca. Impreza odbędzie się pod hasłem “Beauty of the Web” przy okazji konferencji SXSW w Austin.

Prace nad nowy Internet Explorerem trwają od wielu miesięcy. We wrześniu ubiegłego roku odbyła się głośna premiera wersji beta. Szybko okazało się, że produkt cieszy się bardzo dużym zainteresowanie ze strony użytkowników – do lutego 2011 zanotowano ponad 25 milionów pobrań. Później przyszedł czas na wydanie Release Candidate, które ukazało się publicznie dokładnie 10 lutego. Podobnie jak w przypadku bety, Microsoft odnotował sporą ilość pobrań. Upłynęło zaledwie 7 dni, a przeglądarka została zainstalowana przez 2 miliony użytkowników.

Za niecały miesiąc przekonamy się jak będzie wyglądało finalne wydanie Internet Explorera 9. Każdy kto chce przetestować najnowszą przeglądarkę Microsoftu powinien pobrać wydanie RC. Internet Explorer 9 dostępny jest do pobrania z działu Przeglądarki WWW dla Windows 7 i Vista.

Źródło: Microsoft

2 thoughts on “Internet Explorer 9 – poznaliśmy datę premiery

  1. Internet explorer jak zawsze tandetny z zamkniętym kodem źródłowym i dziurach nie załatanych o których się nie mówi….Dodane nowe usługi odświeżony wygląd i tandeta pobrana przez 2 miliony użytkowników brawo!!!!

  2. Ilość pobrać nijak przekłada się na liczbę użytkowników. Przykładowo sam pobrałem i zainstalowałem RC, ale no właśnie, jestem rozczarowany, bo cudów tam nie znalazłem…
    Dla złośliwych… Jestem legalnym użytkownikiem win 7 ult x64 EN box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *