Kaspersky Lab jest przygotowany do ochrony Windows 7

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych informuje, że oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus for Windows 7 zapewnia kompletną ochronę użytkownikom Windows 7 Beta przed cyberzagrożeniami.

Na początku stycznia 2009 roku, wraz z wprowadzeniem przez firmę Microsoft wersji beta systemu operacyjnego Windows 7, Kaspersky Lab opublikował techniczny prototyp oprogramowania antywirusowego, zapewniający większą skuteczność i kompletną ochronę antywirusową. W przeprowadzonych niedawno testach beta Kaspersky Lab otrzymał pozytywne opinie dotyczące szybkości, niezawodności i stabilności ochrony dla systemu Windows 7. Zestaw produktów bezpieczeństwa firmy Kaspersky Lab będzie dostępny dla użytkowników systemu Windows 7 zaraz po wprowadzeniu do sprzedaży tego nowego systemu operacyjnego. W ramach współpracy z firmą Microsoft Kaspersky Lab jest zobowiązany do zapewniania użytkownikom systemu Windows 7, nowej generacji najpopularniejszego na świecie systemu operacyjnego dla komputerów PC, najlepszej ochrony przed cyberprzestępczością.

“Dzięki współpracy z firmą Microsoft mamy pewność, że będziemy mogli zapewnić użytkownikom systemu Windows 7 ochronę, która jest łatwa w zarządzaniu i pomaga chronić ich cenne dane, nie spowolniając ich pracy” – powiedział Aleksjej Kalgin, dyrektor marketingu produktu z działu produktów korporacyjnych w Kaspersky Lab. “W ciągu dwóch i pół miesiąca nasz prototyp techniczny został zainstalowany przez ponad 300 000 osób. Dzięki współpracy z firmą Microsoft otrzymaliśmy wyjątkowo wiele pozytywnych opinii od naszych testerów, które pozwolą nam zapewnić całkowitą kompatybilność naszych produktów z systemem Windows 7 po ostatecznym wprowadzeniu go do sprzedaży”.

“Cieszymy się, że możemy pracować z firmą Kaspersky Lab, która rozwija i testuje swój zestaw produktów dla systemu Windows 7” – powiedział Michael Angiulo, dyrektor odpowiedzialny za planowanie systemu Windows i ekosystem komputerów PC z firmy Microsoft Corp. “Naszym wspólnym celem jest oferowanie klientom większej wydajności, możliwości zarządzania oraz mobilności w celu zapewnienia bezpiecznego i niezawodnego dostępu do danych”.

Oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus for Windows 7 dostępne jest do pobrania na stronie producenta.

Źródło: Kaspersky Lab

14 thoughts on “Kaspersky Lab jest przygotowany do ochrony Windows 7

 1. Spróbowałem i dziękuję,dla mnie ten program to agentura która ssie informacje i analizuje wszystkie działania na systemie,ale czegóż mozna się spodziewać po firmie z tamtąd(FR)Dobry skaner i zdrowy rozsądek jest najlepszą opcją.

 2. chyba dopiero teraz jest gotowy bo 2 tygodnie temu jak go
  zainstalowałem na moim 7 to wywalił mi system do kożeni pokolei po kwałku jeszcze czegoś takiego nie widziałem więc nie będę się rozpisywał .musiałem 7iudemke instalować jeszcze raz

 3. “Jeśli już MUSISZ używać anty wirusa (nie wiem po co…) to kup sobie NOD32.Kaspersky ssie.”dokładnie, w zasadzie brak AV przez te 2 lata będąc i na Viście i na 7 nie miałem ani jednego wirusa. Kaspersky sprawia wielu problemy, niektórym nie no ale jednak jak widać nie jest to przypade i warto poszukać jakiejś alternatywy jeżeli już chcecie mieć AV )

 4. U mnie też na builidzie 7000 pojawiły się bluescreeny. Było to jednak dopiero po pobraniu aktualizacji chyba z 14 kwietnia. Błędy powodowały jakieś dwa sterowniki od Kasperskiego, już nie pamiętam jakie. 21-go kwietnia pojawiła się nowa wersja beta i działa mi na razie bez problemów.

 5. Ja też miałem problemy z Kaspersky’m. Chciał wysyłać komunikaty o błędach programów i przywieszał cały system. Bez guzika nie dało rady.Teraz jestem na Pandzie. Jedyny problem to zamulanie podczas aktualizacji. Poza tym jest ok.

 6. Nie instalujcie tego programu! Nie wiem na jakiej zasadzie otrzymał pozytywne opinie. Wiem tylko jedno, że ta wersja pozytywnie działała na Win 7 beta 1 build 7000. Na nowszych builidach 7048, 7057 i 7077 za każdym razem zawieszał system.

 7. Testowałem AVIRE i Kasperskyego i teraz testuje Nortona IS i wszystkie działające pod Vistą, będą w większości działały pod W7. Może te wersje (Pandy i Kasperskyego) są bardziej zoptymalizowane pod względem bezpieczeństwa i szybkości, ale ja różnicy (w przypadku Kasperskyego, a innych antywirusów nie dostosowanych z W7) jakoś nie zauważyłem. Pandę kiedyś używałem, ale trochę się zawiodłem i póki co, nie będę jej instalował. Może się mylę i teraz, ta wersja jest bardzo dobra, ale poczekam na jakieś profesjonalne testy/rankingi.

 8. Potwierdzam. Po problemach z instalacją Kasperskiego pod W7, a potem kolejnych problemach z użytecznością systemu zainstalowałem Pandę 2009 Beta 3, która jest bezproblemowa. Nie wiem za co ten pozytyw dla Kasperskiego.

 9. u mnie tak samo w kilku róznych buildach powodował różne sensacje systemowe. Polecam Pandę która spisuje się bez zarzutów i nie wywala tylko komunikatów co Kaspersky.

 10. Tak tak.. testowany tylko jeden produkt “Kaspersky” i zaraz otrzymał pozytywne opinie a gdzie inne anti-virusy? Wiec z czym tu poruwnywać te COŚ hehe:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *