Windows 7 Release Candidate 5 maja?

Wygląda na to, że Microsoft zaliczył kolejną wpadkę – na stronie dla partnerów korporacji zamieszczono informację, że Windows 7 Release Candidate 1 dostępny będzie już 5 maja. Informacja ta zdjęta została przed administrację po kilku godzinach… z pewnością nigdy nie dowiemy się, że był to wyciek kontrolowany czy wpadka któregoś z pracowników MS. Ars Technica opublikowała screenshot witryny Microsoft Partner Program na której zamieszczono ogłoszenie o premierze Windows 7 Release Candidate. Znalazła się tam również informacja, że subskrybenci MSDN i TechNet mogą już pobierać wersję RC (przycisk do downloadu nie był jednak aktywny).

Dziś rano zawartość witryny Microsoftu dla partnerów uległa zmianie – zamieszczono stary komunikat o wersji beta.


Źródło: Ars Technica

Podobna wpadka miała miejsce pod koniec marca bieżącego roku. Wówczas na łamach witryny TechNet zamieszczono szereg istotnych informacji na temat Windows 7 Release Candidate. Najistotniejszą informacją była data publikacji – stronę datowano na maj 2009 co oznacza, że w tym terminie Windows 7 RC będzie dostępny publicznie.

Źródło: Ars Technica

9 thoughts on “Windows 7 Release Candidate 5 maja?

  1. Ludzie, M$ wypowiedzial sie ze korzystanie z wersji build ktore nie sa publikowane przez M$ nie odpowiada. Przypomina tym samym o tym ze jest to jedynie BETA i nie jest do konca sprawdzona. porownujac buildy ktore wyszly przed wersja 700 tez dzialy sie rozne przypadki ktopre w 7000 nie mialy miejsca. poczekajmy do RC i wtedy zacznijmy oceniac zamiast mowic o nieoficjalnych buildach.

  2. widziałem tą stronę, ale przenosiło do technetu gdzie pisało że moje wyszukiwanie się nie powiodło. Co do spowolnień systemu- oby nie, ale zawsze można kupić sevena(jak wyjdzie oczywiście), zainstalować betę i przerzucić spolszczenie xD

  3. nie potwierdzam waszych doświadczeń, z buildu na build jest tylko lepiej albo tak samo, za wyjatkiem 7022 który był wyjątkowo nieudany jak dla mnie. Poza tym to tylko beta, ludzie

  4. Jeśli chodzi o sevena to moja odczucia są następujące:- MS dąży do drugiej Visty, z build na build seven wolniej działa.- W buildzie 7077 zaczęły mi wyskakiwać bluescreeny, a 7000 nie miało to miejsca.Znając M$ to i ten system z chrzani na 100%. A tak dobrze się zapowiadał…

  5. Myślę, że niczego dobrego się spodziewać nie można po Vista beta – pod kryptonimem Windows 7. Już teraz im nowszy build tym większe ograniczenia użytkownika, po dwa razy potwierdzanie i zwiechy. Żałosne tak samo jak śVista.

  6. Heh spoko, ale ja uważam, że to wszystko jest pięknie kontrolowane przez MS byle tylko narobić huku i krzyku.Sam czekam na RC bo narazie jade na 7000. Stawiam na 5 maja bo tak wskazują wycieki. A jak wy myślicie, że wcześniej, później czy zgodnie z wyciekami ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *