Windows 7 RC gotowy

Neowin.net donosi, że system Windows 7 w wersji Release Candidate został ukończony. Wydanie RC skompilowane jako build 7100 zostało utworzone we wtorek (21.04.2009).

Neowin poinformował, że kompilacja RC oznaczona jest numerem 7100.0.winmain_win7rc.090421-1700. Najprawdopodobniej wersja ta trafiła już do partnerów OEM i członkom programu TAP. W najbliższym czasie system trafi do subskrybentów MSDN i TechNet natomiast nieco później (5 maja) Windows 7 RC zostanie udostępniony jako publiczna wersja testowa. Doniesienia na ten temat pojawiły się już 19 kwietnia. Jednocześnie rozpoczęto prace nad lokalnymi wersjami językowymi – polski oddział Microsoft już 30 kwietnia rozpocznie zamknięty program beta. Prace skupią się przede wszystkim nad dopracowaniem tłumaczenia.

Źródło: Neowin.net

19 thoughts on “Windows 7 RC gotowy

  1. Ogolnie wrazenia pozytywne, jednak ja jestem zadowolony z Vistyx64 wiec nie widze sensu przesiadac sie na 7. Zmiany jak dla mnie raczej kosmetyczne i wiekszosci z nich nie uzywal, nowy pasek zadan itp to dla mnie zbedne wodotryski, ja zawsze uzywam klasycznego stylu. Sa 2 rzeczy, ktore mnie bardzo denerwuja: menu start, dlaczego nie mozna zmienic na styl klasyczny ala 95/98 ?? Ja innego nie uznaje. I druga sprawa panel sterowania, wole rowniez ten klasyczny.

  2. “(…)rozpoczęto prace nad lokalnymi wersjami językowymi – polski oddział Microsoft już 30 kwietnia rozpocznie zamknięty program beta. Prace skupią się przede wszystkim nad dopracowaniem tłumaczenia.” Ale i tak były już jakieś wycieki bo w necie krążą już jakieś spolszczenia. :PJednak tylko na build 7077… /

  3. No mi się udało, ściągnąłem czysty, ważył tyle ile opisywane na portalach i wszystko chodzi jak ta lala. A co do czekania.. To po co w ogóle Ci ściągać RC, poczekaj aż wyjdzie wersja finalna, albo poczekaj na następnego Windowsa 8. cheers

  4. Ja was nie rozumiem… Po co pobierać system z niewiadomych źródeł, który może zawierać wirusy, bądź może być niekompletny. Aż tak wam się spieszy? Nie lepiej poczekać do 5 maja i legalnie pobrać nowy, świeży i czysty Windows 7 z oficjalnego źródła?

  5. A tak wogóle to ile on obsługuje ramu? jak sie ma jego wydajność przy programach do grafiki 2d i 3d w porównaniu do visty?Czy będzie można go pobrać przez anytime upgrade?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *