Kiedy można się spodziewać premiery Windows 9?

Microsoft robi, co tylko może, by przekonać użytkowników do swojego najnowszego systemu operacyjnego – Windows 8. Tymczasem w sieci pojawiają się kolejne doniesienia na temat jego następcy, który jest już w zaawansowanym stadium produkcji. Poznaliśmy przybliżoną datę premiery!

Według użytkownika WZor, który jest odpowiedzialny za wszystkie ostatnie przecieki związane z Windows 8.1 Update 1, beta jego następcy pojawi się już w maju bieżącego roku. Oczywiście będzie to wersja testowa, która może się znacząco różnić od finalnego produktu.

WZor podaje również, że Release Candidate Windows 9, czyli niemal gotowy system, pojawi się w okolicach sierpnia-września bieżącego roku, natomiast finalny produkt, przeznaczony dla producentów sprzętów, zadebiutuje pomiędzy 21 a 25 października. Wtedy też Microsoft udostępni wersję testową dla wszystkich zainteresowanych użytkowników.

Wcześniejsze doniesienia wskazywały, że Windows 9 zadebiutuje na początku przyszłego roku, co w zasadzie pokrywa się z powyższymi informacjami. Czyżby premiera nowego systemu operacyjnego nadchodziła wielkimi krokami? Wszystko na to wskazuje.

Źródło: Softpedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *