Kolejna aktualizacja Windows 8 wcześniej niż przypuszczano?

Microsoft w ubiegłym roku rozpoczął proces restrukturyzacji. Jedną z ważniejszych kwestii, która miała ulec zmianie, była częstotliwość wypuszczania dużych aktualizacji systemu. Zdaje się, że plan ten jest pomału wdrażany w życie, gdyż już niedługo możemy spodziewać się kolejnej sporej łatki dla Windows 8.

Windows 8.1 Update 1 zadebiutował na początku kwietnia, przynosząc usprawnienia dla użytkowników korzystających z urządzeń bez dotykowego ekranu. Wszystko wskazuje jednak na to, że na kolejną aktualizację nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

Mary Jo Foley z serwisu ZDNet, powołując się na własne źródła informuje, że kolejna duża łatka usprawniająca działanie Windowsa 8 zadebiutuje już w sierpniu bieżącego roku, czyli nawet nie pół roku po poprzedniej aktualizacji.

Łatka będzie prawdopodobnie zawierać zapowiedziane podczas konferencji Build 2014 Menu Start. Mary Jo Foley twierdzi jednak, że możliwość uruchamiania aplikacji modern w okienku na klasycznym pulpicie pojawi się nieco później – Microsoft nie będzie w sierpniu gotowy na aż tak duże zmiany.

Wczoraj informowaliśmy, że Menu Start powróci do Windowsa jesienią. Okres oczekiwania – przynajmniej według źródeł ZDNet – został zatem nieco skrócony.

Źródło: ZDNet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *